Vietinės ir tarptautinės transporto paslaugos

transporto paslaugosKrovinių gabenimas yra savaime suprantama verslo dalis. Verslininkų vykdomas produkcijos eksportas siejamas su transporto paslaugos pirkimu. Transporto paslaugos naudingos, kai reikia produkciją ar techniką pervežti į užsienį. Įmonė gali pasiūlyti tokias transportavimo sąlygas, kurios kliento krovinį pergabena per muitinę be jokių rūpesčių. Visus formalumus sutvarko patyrę įmonės darbuotojai, kurie šimtus kartų jau yra keliavę po užsienio šalis su sunkiasvorėmis transporto priemonėmis. Vairuotojai krovinius be vargo nuveža į numatytą sutartyje vietą.

Į įmonės paslaugų paketą įeina:

  • Dalinių krovinių pervežimas;
  • Pilnų krovinių pervežimas;
  • Negabaritinių krovinių pervežimas;
  • Technikos pervežimas;
  • Tarptautiniai perkraustymai.

Krovinio saugumas. Kiekvienas užsakovas gali būti tikras, kad jo krovinys bus gabenamas saugiai. Vairuotojai yra atsakingi už tai, kad į reikiamą transporto priemonę krovinys būtų pakrautas taupant vietą, kompaktiškai. Tai aktualu, nes nuo to priklauso krovinio saugumas ir kaina sutartyje. Pasirūpinama, kad krovinys būtų pritvirtintas saugos diržais ir visiškai stabiliai laikytųsi viso transportavimo metu, t. y., nepajudėjęs iš vietos.

Logistika. Transporto paslaugos galimos Lietuvoje, Europoje, jei yra poreikis, tada  Rusijoje, Baltarusijoje bei Kazachstane. Tarptautinių ir vietinių krovinių pervežimo patirtis leidžia įvykdyti bet kokį užsakovo krovinio pergabenimą iš vienos vietos į kitą. Gabenimui skirti tentiniai vilkikai bei sunkvežimiai-šaldytuvai. Pastaraisiais pervežti galima net ir maisto produktus, kuriems reikalinga žema temperatūra, kad nenukentėtų produkcijos kokybė.

Sandėliavimas. Logistikos centras yra tikslingai išdėstęs savo sandėlius, jei prireiktų krovinį pasaugoti užsienio šalyje iki jį galės priimti gavėjas. Transporto paslaugos gavėjai gali būti įsikūrę įvairiose šalyse tiek miestų ribose, tiek užmiestyje.

Profesionalūs vežėjai ilsisi tik saugomose teritorijose, kurios yra stebimos vaizdo kameromis. Dėl to krovinys sandėliavimo metu nebus apiplėštas. Įmonės politika darbuotojams nurodo, kad vežami brangūs kroviniai gula su visa atsakomybe ant jų vežėjų pečių. Profesionalūs vairuotojai to nesibaimina: kroviniu pasirūpina ir žino, kad kroviniai yra brangūs, todėl atidžiai elgiasi kelyje. Jų darbo negalima lyginti su įprastų kurjerių darbu, nes jie klientui suteikia aukštesnės kokybės transportavimo paslaugas. Užsakovai pasitiki įmone, nes:

  • Krovinys punktualiai pasiekia tikslą;
  • Krovinys pristatomas be defektų;
  • Krovinys gali būti sandėliuojamas (turi būti suderinama iš anksto).

Įmonei patikimumas – tarsi vieša vizitinė kortelė, kurią pastebi nauji suinteresuoti verslininkai ar fiziniai asmenys, kuriuos domina būtent transporto paslaugos.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt