Veža į Angliją

„Vežame į Angliją“ profesionalai labai lanksčiais grafikais veža keleivius ir įvairius siuntinius į Angliją. Siūlome erdvius ir šiuolaikiškus mikroautobusus, kurie suteikia patogią kelionę keleiviams. O erdvumas garantuoja, kad galima pervežti didelį bagažo kiekį, neskaičiuojant kainos už kiekvieną papildomą kilogramą.
Į Anglija jus veš profesionalūs vairuotojai, todėl kelionė nebus labai ilga. Mikroautobusuose yra šildomos sėdynės, oro kondicionieriai, sėdynių atlošai yra atlenkiami, todėl visada galėsite pamiegoti. Kadangi mikroautobusai yra nauji ir modernūs, juose netrūksta erdvės – galėsite ir kojas ištiesti ir nereikės spaustis su savo bendrakeleiviais. Patogumas – vienas svarbiausių, sėkmingos kelionės veiksnių.

Važiuodami į Angliją pravažiuojame ir kitas valstybes (Lenkiją, Vokietiją, Prancūziją, Belgiją…), todėl, jei yra poreikis galime pakeliui nuvežti ir į kitą valstybę.

Mūsų privalumas – keleivių ir siuntinių gabenimas „nuo durų iki durų“. Siūlome nedidelę kelionės kainą ir specialius pasiūlymus, todėl mumis yra patenkinti visi klientai ir suteikia tik gerus atsiliepimus.

Keleiviai turėtų nepamiršti su savimi turėti asmens tapatybės dokumentus. Jei vežate siuntinius – reikia ant jų aiškiai nurodyti savo kontaktus. Taip pat yra labai svarbu tinkamai supakuoti siuntinį, kad kelionės metu jis neliktų pažeistas. Už siuntinius yra atsakingi tik patys klientai, todėl, jei nežinote, kaip tinkamai juos pakuoti – paskambinkite ir mes suteiksime Jums konsultaciją.
Prieš keliaudami ar pakuodami siuntinius, pasidomėkite įstatymais, kas yra leistina vežti per sienas ir kas ne, bei kokie kiekiai yra nustatyti normose. Jei abejojate – visada galite paskambinti nurodytais kontaktais.


© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt