Londonas

london

vezame i anglijaLondonas-Didžiosios Britanijos sostinė. Tai gražus ir tradicijų kupinas miestas, kuris yra pats didžiausias šioje saloje. Tai yra politinis ir kultūrinis Didžiosios Britanijos centras. Londone yra daugybė labai įdomių architektūrinių statinių. Klimatas Londone yra jūrinis, kadangi yra arti jūra, todėl mieste labai retai būna dideli temperatūros pokyčiai. Krituliai Londone yra įprastas dalykas, tačiau krituliai paprastai yra lengvi.

Londono viešasis transportas susideda iš autobusų, tramvajų, seniausio pasaulyje metro ir geležinkelio ir žinoma negalima nepastebėti juodojo Londono taksi-kebo. Privalumas tas, kad viešasis transportas Londone dirba visą parą.

Aprašyti visų Londono privalumų praktiškai neįmanoma, kaip ir neįmanoma visko aplankyti. Štai pagrindinės vietos, kurias verta aplankyti Londone : Londono Taueris, Tauerio tiltą, Big Beną, Bekingemo rūmus, Londono akį. Taip pat galima paminėti, kad šiame mieste yra labai gražios gatvės ir aikštės, pavyzdžiui Pikadilio arba Trafalgaro aikštė. Be to, kad Londone yra daug muziejų ir kitų dėmesio vertų vietų, kurias galima aplankyti, tačiau Londonas yra pripažintas ir tarptautiniu kultūros, muzikos ir meno centru. Taigi jums neturėti kilti klausimas ką veikti Londone? Dar vienas privalumas dėl ko verta keliauti į Londoną, tai išsilavinimas, kadangi tai yra pasaulinis išsilavinimo centras, šiame mieste mokinasi didžiausias kiekis užsienio studentų. Taigi Londonas yra vienas iš geriausių miestų kur galima išvykti gerai praleisti laiką arba mokintis. O ką Jūs Londone norite nuveikti reikia spręsti Jums.


© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt