Bristolis

bristolis

Bristolis, tai yra miestas įsikūręs Anglijos pietvakariuose. Jis yra netoli Atlanto vandenyno pakrantės. Bristolis yra didžiausias miestas Anglijos pietvakariuose ir aštuntas pagal dydi iš visų Anglijos miestų. Taip pat verta paminėti, kad tai yra vienas iš šilčiausių Didžiosios Britanijos miestų. Kadangi šis miestas yra arti Atlanto vandenyno, todėl jau nuo seno jis yra žinomas savo prekybinėmis tradicijomis, dar ir šiais laikais Bristolio prekybinės įmonės patenka į geriausių pasaulio įmonių gretas. Kalbant apie transportą, Bristolyje labai patogu keliauti su Bristolio keltu, kuris keliauja per miestą dvejomis kryptimis. Jei norėsite apsipirkti stambiausiuose Bristolio prekybos centruose jums vertėtu apsilankyti Cabot Circus ir Broadmead prekybos centruose. Jei norėsite gerai pavakaroti su draugais Bristolyje yra nemažai restoranų ir barų. Dauguma jų koncentruojasi miesto uoste ir West End’s Park Street ir Whiteladies Road gatvėse. Čia yra labai populiarūs restoranai kur galima užsisakyti maistą išsinešimui.

Kliftono kabantis tiltas, kuris eina per Eivono tarpeklį yra šio miesto ir visos šalies įžymių ir lankytinų objektų. Žvelgiant nuo šio tilto atsiveria puikus peizažas. Šalai tilto yra Bristolio urvai, pats žinomiausias yra urvas Gigantas į kurį patekti galima per Kliftono observatorijos tunelį. Taip pat verta apsilankyti Ashton Court dvare, ten vyksta daugybė kultūrinių renginių.

Šiame mieste galės patogiai įsikurti ne tik emigrantai, kurie ieško geresnio gyvenimo, tačiau šis miestas tikrai paliks gilų įspūdį ir turistams, kadangi čia jūsų laukia triukšmingas naktinis gyvenimas, didelis restoranų ir barų pasirinkimas, įvairūs renginiai, visa tai yra Bristolio miesto gyvenimo dalis, kuris nors jau ir nėra pagrindinis šalies uostas, tačiau Bristolis dar ir šiandien yra vienas iš svarbiausių Didžiosios Britanijos miestų.

 


© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt