Birmingemas

birmingham

Birmingemas – tai centrinis Anglijos miestas. Jis yra antras pagal dydį miestas Anglijoje. Tai įspūdingo grožio vietovė, kurioje galite rasti net 138 viešbučius ir 1 453 restoranus. Čia netrūksta ir prašmatnių muziejų, galerijų, teatrų.

Birmingemas yra visų labai mėgstamas miestas, nes jame gausu puikių prekybos centrų, nebrangių drabužių kainų. Džiugina ir strategiškai patogus susisiekimas su kitais Anglijos miestais.

Nuo Lietuvos Birmingamą skiria 1700 kilometrų.

Klimatas šiame mieste yra žemyninis, vasaros nėra per karštos, o žiemos – ne per šaltos.

Ką verta pamatyti šiame mieste?

  1. Vieni iš įdomiausių muziejų yra – motociklų ir „ThinkTank“ mokslo muziejus.
  2. Mėgstantys naktinį gyvenimą – liks maloniai nustebinti. „Broad Street“ gatvėje netrūksta naktinių klubų, net ir patiems išrankiausiems muzikos ir šokių skoniams.
  3. Adrenalino mėgėjai negali neapsilankyti pramogų parke „Alton Towers“. Jame yra ir vandens parkas ir įvairūs atrakcionai.
  4. Jei domitės Anglijos istorija – būtinai apsilankykite „Back to Backs“ rajone. Jame išvysite britų kultūrą iš 1870-1970 metų. Tai išties labai įspūdinga.
  5. Netoli Birmingamo (20 km) yra pramogų parkas „Drayton Maron“. Čia rasite ne tik atrakcionus, bet ir zoologijos sodą, restoranų ir viešbutį.

© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt