Bagažo pervežimas

„Vežame į Anglija“ profesionalų komanda siūlo Jums puikią paslaugą – bagažo ir kitų siuntinių pervežimą iš Anglijos ir į ją. Kelis kartus per savaitę vykstame į Angliją ir iš jos, todėl siūlome lankstų grafiką.

Visada siekiame patenkinti savo klientų poreikius, todėl siūlome:
• Bagažo paėmimą nuo Jūsų namų ir pristatymą tiesiai iki durų, nurodytoje paskirties vietoje.
• Bagažo draudimą visos kelionės metu.
• Mikroautobusus, kuriuos vairuoja tik daug metų patirties turintys vairuotojai, todėl yra garantija, kad bagažas išliks saugus ir bus labai greitai pristatytas į vietą.
• Operatyvumą ir universalumą Vežame įvairios paskirties bagažą ir siuntinukus.

Tam, kad bagažas būtų nesugadintas kelionės metu, Jums taip pat reikia žinoti, kaip tinkamai jį pateikti. Nerekomenduojame vežti dūžtančių daiktų, nebent juos sudėkite į lagamino vidurį, kad jie nebūtų šonuose. Taip pat būtų gerai, jei dūžtančius daiktus įvyniotumėte į specialias apsaugines plėveles. Nepamirškite ant bagažo nurodyti savo vardo, pavardės, abiejų kelionės taškų adresų, bei kontaktų.
Bagažo lagaminas ir krepšiai turi būti kokybiški ir nesuplyšę, tam, kad nesusigadintų visas turtas jų viduje. Bagažas turi būti labai tvirtos medžiagos.
Jei lagamine yra kokių nors svarbių popierinių dokumentų – sudėkite juos į vandeniui atsparų maišelį. Taip pat sandariai užsukite, uždarykite visas skysčių talpas. Geriausia būtų, jei nevežtumėte skysčių buteliuose.

Taip pat siūlome naują ir labai patogią paslaugą – bagažo sekimas visos kelionės metu. Galite bet kada paskambinti mūsų kurjeriams ir sužinoti, kuriame atskaitos taške yra Jūsų bagažas. Taip pat galima pasinaudoti unikaliu bagažo kodu, kuris yra suteikiamas prieš pervežimą ir jį įvedus internete –gauti tikslią informaciją, kur šiuo metu yra Jūsų siunta.


© 2019: Vežame į Angliją Sprendimas: www.scopri.lt